Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Printlösning Försäkringskassans Utdataenhet 2020
Referensnummer: 004834-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser printfunktioner inom Utdataområdet med tillhörande tjänster (service, support, reservdelar, förbrukningsmaterial, beredskap, utbildning).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen