18154-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurangserveringstjänster – Restauratör till Subtopia för Upplev Botkyrka 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restauratör till Subtopia för Upplev Botkyrka 2
Beskrivning: En restauratör sökes att driva restaurang samt café verksamhet på Subtopia i Botkyrka Kommun.
Intern identifierare: KS/2024:00760
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55310000 Restaurangserveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Vi är i behov att hitta en restauratör att driva lunchrestaurang och café verksamhet i Subtopia.
Intern identifierare: Restauratör till Subtopia för Upplev Botkyrka 2
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55310000 Restaurangserveringstjänster