Denna upphandling omfattar upphandling av en leverantör (L) som ska utföra driftåtgärder, avhjälpande underhåll och planerat underhåll åt Akademiska Hus (B).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31625200 Brandlarmssystem, 45312100 Installation av brandlarmssystem, 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen