181584-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stora containrar – Bottentömmande kärl 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBottentömmande kärl 2025
BeskrivningStrömsunds kommun upphandlar ramavtal för bottentömmande kärl för olika fraktioner.
Intern identifierare25/52
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
Ytterligare klassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000