See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1st lastbil med 3-fack skåp
Beskrivning: Affärsverken Bjuder n att lämna anbud på 1st lastbil med 3-fack skåp
Intern identifierare: 2024/8 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34133000 Ledade lastbilar, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generellt
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: 1st lastbil med 3-fack skåp