18165-2025 - Resultat
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Ånge Fastighets & Industri AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Ånge Fastighets & Industri AB
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Fastighets- och företagsförsäkring för Ånge Fastighets & Industri AB
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Ånge Fastighets & Industri AB