181656-2019 - ÄndringSverige-Tumba: Smedtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsunderhåll, smide
Referensnummer: 2019:216
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71550000 Smedtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser ramavtal för fastighetsunderhåll, smidesarbeten
Ramavtalet innefattar arbeten av karaktären underhållsåtgärder,
Reparationer och entreprenader.