181701-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för personalförvaltning – Inhyrd personal, socialsekreterare och chefer (Soc)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrd personal, socialsekreterare och chefer (Soc)
BeskrivningBehov: Inhyrd personal, socialsekreterare och chefer Avtalstyp: Ramavtal Verksamhet: Socialförvaltningen och vård- och omsorgsförvaltningen Kontaktpersoner: Elisabeth Orr Bågfors Ansvarig chef: Erik Johansson och Karin Borgström Uppstartsmöte önskas: Ja Marknadsanalys har gjorts: Finns många lev. Totalt beräknat värde: ca 7 500 000kr/år
Intern identifierareUH-23-39085
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSocialsekreterare
Beskrivning-
Intern identifierareSocialsekreterare
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelChefer
Intern identifierareChefer