181844-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledning och entreprenadbesiktning Bussdepåer Malmö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledning och entreprenadbesiktning Bussdepåer Malmö
BeskrivningDenna upphandling ska leda till att kontrakt tecknas för kompetenserna: Byggledare och entreprenadbesiktningsresurser till kommande totalentreprenader för bussdepåer i Malmö.
Intern identifierare80720100-403868-50009
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000