2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster - internrevision
Beskrivning: Denna upphandling avser revisionstjänster inom internrevision. Uppdraget innebär att leverantören ska utföra internrevision enligt krav och förutsättningar i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: SU FV-2700-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision, 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Revisionstjänster - internrevision