181926-2017 - ÄndringSverige-Trollhättan: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaruservice.
Referensnummer: 17/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Hantverkstjänster avseende vitvaruservice efter garantitid.