Härmed inbjuds Ni att inkomma med helt eller delat anbud gällande upphandling av Leverantör som tillhandahåller läkarresurser för radiologisk granskning till Region Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Elektiv-jour granskning
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85121000 Läkarmottagningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Elektiv-jour granskning.