182007-2020 - ÄndringSverige-GÄVLE: Diverse möbler och utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Miljömöbler
Referensnummer: RS 2019/1908
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39150000 Diverse möbler och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser miljömöbler till Region Gävleborg.