See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud till Kärlvård Malmö SUS
Beskrivning: Avdelningsbaserad BMA mottagning på kärlavdelning 10, Malmö. Preoperativa och postoperativa undersökningar. Kontroller efter exempelvis EVAR, bypass kirurgi och andra endovaskulära operationer. Behandling av pseudoaneurysm vid accesskomplikationer. Mottagningsarbete exempelvis kärlmissbildningar.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2025-O001211
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000