See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenrening
Beskrivning: Vattenreningsanläggning till Huddinge, Njurmedicin
Intern identifierare: K 2023-6095
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MTU/MTP