182043-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Inbrotts- och brandlarm
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetstekniska system
Referensnummer: 114/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31625000 Inbrotts- och brandlarm
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar säkerhetstekniska system med tillhörande varor och tjänster
Upphandlingen är indelad i följande avtalsområden:
Delområde A - Inbrottslarm och passersystem
Delområde B - Brandlarm
Delområde C - Kamerabevakning