See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Halkkörning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Halkbanekörning Falun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Halkbanekörning Jönköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Halkbanekörning Linköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Halkbanekörning Luleå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Halkbanekörning Malmö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Halkbanekörning Mölndal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Halkbanekörning Stockholm
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Halkbanekörning Sundsvall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Halkbanekörning Umeå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Halkbanekörning Växjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Halkbanekörning Örebro
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Halkbanekörning Östersund
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82799:Lot:12