2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2023 Upphandling ramavtal endoskopiutrustning Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för endoskopiutrustning till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 23/52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000