182178-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Släpvagnar – Ramavtal Flygunderhållssläp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Flygunderhållssläp
BeskrivningRamavtal Flygunderhållssläp.
Intern identifierare25FMVU2821
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34223300 Släpvagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar, 34223000 Släp- och påhängsvagnar, 34223100 Påhängsvagnar, 34223310 Universalsläpvagnar, 34223330 Mobila släpvagnsenheter, 50650000 Reparation och underhåll av militära luftfartyg, robotar och rymdfarkoster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Flygunderhållssläp