2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begäran om information (RFI) – Verksamhetssystem vård och omsorg
Beskrivning: Begäran om information (RFI) – Verksamhetssystem vård och omsorg
Intern identifierare: 26/29
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem, 48814000 Medicinska informationssystem, 48814100 Sjukvårdssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård