182241-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Film- och videotjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmproduktion
Referensnummer: STK-2018-196
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92100000 Film- och videotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad inbjuder, genom upphandlingsenheten, intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende filmproduktion i enlighet med villkor i detta upphandlingsdokument.
Denna offentliga upphandling är delad och syftar till att ramavtal tecknas med en leverantör per del. Upphandlingens delar är: Avancerad produktion, samhällsinformation, dokumentation samt animerad film.