182243-2018 - ÄndringSverige-Arlöv: Utformning av lekplatser
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tre Lekplatser Burlövs kommun
Referensnummer: 18/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45112723 Utformning av lekplatser
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget innebär att till en angiven budget ta fram ett gestaltningsförslag för respektive lekplats och i fas två genomföra upprustningen.