2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 1 st mindre slam- och spolbil
Beskrivning: Upphandlingen avser 1 st mindre slam och spolbil enligt kravspecifikation till Rambos verksamhet i Tanum. Kravspecifikation framgår av förfrågningsunderlag
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144410 Slamsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119826:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten