182297-2024 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – DIS Socialsekreterare utredning barn och unga 2024:1
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Socialsekreterare utredning barn och unga 2024:1
BeskrivningAvropet av Socialsekreterare avser utförande av utredningar inom området barn och unga, mer information framgår av underlaget
Intern identifierare2024/000209
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAvrop