See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital parkering
Beskrivning: Upphandlingen avser digitala appar för digital parkeringstjänster.
Föregående meddelande: 123456-2026
Intern identifierare: KS 2021-00312/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella frågor
Beskrivning: Digitalparkering
Intern identifierare: 1182628-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificeringskrav
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1182630-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Enligt FFU
Intern identifierare: 1182623-2