182395-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Operationsprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationsprodukter
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av Operationsprodukter.
Intern identifierare2024-O000756
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000