Även leverans av fika, frukt, mjölk, knäckebröd, smör ska ingå och vi ska dessutom ha möjlighet att hyra bestick, tallrikar, vinglas etc. vid specifika tillfällen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Växjö Energi AB avser upphandla lunchleverantör.