182499-2023 - ResultatSverige-Västerås: Avfallstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laguner för mottagning av biogödsel
Referensnummer: 2022/370
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45232470 Avfallsdepå, 77100000 Jordbrukstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90530000 Drift av avfallsupplag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen