2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leveranser av måltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende.
Intern identifierare: HV 2023/622
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Måltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende