18256-2022 - ResultatSverige-Umeå: Möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trädgårdsmöbler
Referensnummer: 21218
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal på trädgårdsmöbler till Umeå kommun och avropsberättigade.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39100000 Möbler, 39142000 Trädgårdsmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal på diverse trädgårdsmöbler till Umeå kommun och avropsberättigade. Se utvärdering för detaljerad information om uppskattad volym per år.