182589-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och underhåll av grindar och stängsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll av grindar och stängsel
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud på service och underhåll av grindar och stängsel på SÖRABs anläggningar. Avtalstid är 2+1+1+1+1 år. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierareUH2025-13
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44221300 Grindar, 45421148 Montering av grindar, 50324200 Förebyggande underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareService och underhåll av grindar och stängsel