See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksutrustning och tillhörande tjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för avrop inom nätverksutrustning och support, således omfattas hårdvara, programvara support och konsulttjänster. Upphandlingen omfattar Trelleborgs, Skurups, Tomelillas och Simrishamns kommuner och dess bolag.
Intern identifierare: KS 2023/857
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32422000 Nätkomponenter, 32581000 Datakommunikationsutrustning, 48210000 Programvara för nätverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall