2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmö Leasing AB: Hjullastare
Beskrivning: Uppdraget omfattar leverans av en (1) Hjullastare
Intern identifierare: 2024-0017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000