18264-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning av fordon för personbefordran med förare – Hyrmaskiner Skövde kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrmaskiner Skövde kommun
Beskrivning: Hyrmaskiner i form av liftar, baracker, borrmaskiner för avhämtning i Skövde området.
Intern identifierare: 24/141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall 2016
Beskrivning: Hyrmaskiner
Huvudklassificering (cpv): 60171000 Uthyrning av personbilar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall 2016 (1)