182675-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Koncession - Restaurang och caféverksamhet för Friluftsmuseet Hägnan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKoncession - Restaurang och caféverksamhet för Friluftsmuseet Hägnan
BeskrivningUpphandlingen avser att möta behovet att drifta Restaurang-/kafé verksamhet på friluftsmuseet Hägnan där upphandlingen är en tjänstekoncession.
Intern identifierareKLF 2024/441
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKoncession - Restaurang och caféverksamhet för Friluftsmuseet Hägnan