182741-2025 - Resultat
Sverige – Socialt arbete – TI 2024-1308 Hemtjänst Södertälje kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1308 Hemtjänst Södertälje kommun
BeskrivningHemtjänst för Södertälje kommun.
Intern identifierare25/24
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande social tjänst.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000