182805-2023 - ÄndringSverige-Ånge: Avfallshantering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Behandling av hushållens grovavfall
Referensnummer: 2022/09
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Ånge kommuns behov av förbränning och /eller annan behandling av grovavfall från hushållen.