Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omvärldsbevakning
Referensnummer: STK-2022-1102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72300000 Datatjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stadskontoret/kommunikationsavdelningen på Malmö stad, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av verktyg för omvärldsbevakning. Denna offentliga upphandling syftar till att ett (1) avtal tecknas med en (1) leverantör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48614000 Datainsamlingssystem, 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster, 79416000 Public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen