182810-2026 - Resultat
Sverige – Möbler – Metallsängar till förvaret Flen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metallsängar till förvaret Flen
Beskrivning: Upphandlingen avser ett kontrakt med leverans av metallsängar samt montering till förvaret i Flen.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-1577
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000