Tjänsten skall innehålla anskaffning av inredning, frakt till av Beställaren anvisad plats, montage samt bortforsling av emballage. Under garantitiden skall Leverantören erbjuda service.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen