Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhets- och dokumentskåp och övriga säkerhetsförvaringsprodukter
Referensnummer: 436/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44421720 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Säkerhets- och dokumentskåp
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej