2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Huvudsakliga produktioner av tryckeritjänster innefattar tryck av broschyrer, foldrar, vykort, kundblad, posters, klisterdekaler, visitkort, rollups etc. Denna uppräkning är inte uttömmande och andra typer av trycksaker kan komma att beställas under avtalstiden.
Intern identifierare: 25/00244
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000