182929-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Ledningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedningssystem
BeskrivningUpphandling av ledningssystem
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111035:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48451000 Programvara för affärsresursplanering