2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsverktyg
Beskrivning: Region Värmland avser att upphandle ett rekryteringsverktyg.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103262:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72500000 Datortjänster, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd