183019-2026 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Beredning av elastomeriska pumpar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeredning av elastomeriska pumpar
BeskrivningUpphandling avseende beredning av elastomeriska antibiotikapumpar
Intern identifierareHSN 2025/8979
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000