See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för medarbetarundersökning
Beskrivning: Avtalet omfattar ett verktyg för medarbetarundersökning. RISE har behov av att göra några gånger per år en koncerngemensam mätning. Mätningen ska ge en bred bild där varje team kan identifiera områden som behöver utvecklas och förbättras vad gäller kultur, teamklimat och arbetsmiljö. För dessa områden ska mätningen fånga utvecklingen över tid och ge en jämförelse med andra organisationers resultat.
Intern identifierare: 23/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311200 Genomförande av undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del