2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av avfallskärl samt vanligt tillkommande tillbehör
Intern identifierare: 2023-009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Allmän information och administrativa villkor