Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för Kompetenscentrum
Referensnummer: 22/151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsansökan avser verksamhetssystem för Ekonomiskt bistånd, Arbetsmarkand och Etablering
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48810000 Informationssystem, 48812000 Ekonomiska informationssystem, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72267100 Underhåll av IT-programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Verksamhetssystem för Ekonomiskt bistånd, Arbetsmarknad och Etablering