2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-arbetsplatser, mobiltelefoner, tillbehör och tjänster 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar mobiltelefoner, surfplattor, stationära och bärbara pc, bildskärmar, tillbehör och tjänster.
Intern identifierare: RB2023-0394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30213300 Stationär dator, 30231300 Bildskärmar, 30236000 Diverse datautrustning, 30237410 Datormus, 30237460 Tangentbord till datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT-arbetsplatser, mobiltelefoner, tillbehör och tjänster 2024