183061-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal konsulttjänster inom redovisning, inkomstskatt och moms samt risk, internkontroll och internrevision.
Referensnummer: TN 2019-1010
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning